MP37 "Pozytywka"
Kiermasz Świąteczny- Dziękujemy

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola- PRZEDSZKOLAK, działającego w naszej placówce- SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Dzieciom, Nauczycielkom , Personelowi Przedszkola, Rodzicom i Przyjaciołom Przedszkola POZYTYWKA za pomoc w przygotowaniu ,organizacji ,prowadzeniu i zakupie Świątecznych drobiazgów podczas Kiermaszu Świątecznego , który odbył się w dniach 16-18 grudnia w naszym Przedszkolu.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu finansowym - udało nam się zebrać 1950 zł. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na wsparcie finansowe do Projektów Unijnych i Miejskich, do napisania których się przygotowujemy. Dziękujemy.
Kiermasz Wielkanocny 2019

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiego Przedszkola nr 37 - PRZEDSZKOLAK,
oraz Grono Pedagogiczne , Pracownicy oraz Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 37

ZAPRASZAJĄ RODZICÓW, DZIECI, SYMPATYKÓW Przedszkola POZYTYWKA

na doroczny


który odbędzie sie w dniach 15-17 kwietnia,w godzinach porannych i popołudniowych - w Holu naszego Przedszkola.

Będzie można zakupić wszystko, co pozwoli upiększyć Wielkanoc: ozdoby świąteczne, stroiki, świąteczne palmy, rękodzieło i wiele innych. Poza tym- do degustacji, skosztowania i zakupu- pyszne wypieki, babeczki wielkanocne i ciasta- przygotowane przez nasze mamy, babcie i ciocie.
ZAPRASZAMY !!!
Kiermasz Świąteczny- Podziękowanie

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Przedszkola- PRZEDSZKOLAK, działającego w naszej placówce- SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Dzieciom, Nauczycielkom , Personelowi Przedszkola, Rodzicom i Przyjaciołom Przedszkola POZYTYWKA za pomoc w przygotowaniu ,organizacji ,prowadzeniu i zakupie Świątecznych drobiazgów podczas Kiermaszu Świątecznego , który odbył się w dniach 17-19 grudnia w naszym Przedszkolu.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu finansowym - udało nam się zebrać 1896, 05 zł. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na wsparcie finansowe do Projektów Unijnych i Miejskich, do napisania których się przygotowujemy. Dziękujemy.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

ZAPRASZAMY Dzieci, Rodziców i Przyjaciół Przedszkola POZYTYWKA na doroczny Kiermasz Świąteczny , który odbędzie się w dniach 17-19 grudnia w naszym Przedszkolu.

Współorganizatorem Kiermaszu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola- PRZEDSZKOLAK, działające w naszej placówce.

Zachęcamy do nabycia świątecznych drobiazgów i dekoracji oraz świątecznych wypieków- przygotowanych przez Przedszkolaki, Pracowników Przedszkola i Rodziców.
Kiermasz Wielkanocny 2018


Dziękujemy!!!

Z przyjemnością informujemy, iż zebraliśmy 1897,50 zł podczas dorocznego Kiermaszu Wielkanocnego.

Dziękujemy serdecznie, zwłaszcza Rodzicom, którzy upiekli pyszne i smakowite ciasta wielkanocne, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Dochód z kiermaszu zasili konto naszego Stowarzyszenia, a pieniążki przeznaczymy w części na realizację Projektu "Z zabawą przez świat" i organizację Festiwalu "MALI ŚWIATOWCY".

Konkursy

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiego Przedszkola nr 37 w Zielonej Górze "Przedszkolak" zaprasza wszystkie Przedszkolaki z terenu miasta Zielona Góra do udziału w konkursach organizowanych w ramach miejskiego projektu „Przedszkole Przyszłości“. "Uczę, bawię się, wiem"- konkurs fotograficzny na zdjęcie prezentujące wasze zajęcia z komputerem.

Zdjęcia konkursowe prosimy wysyłać na adres email: przedszkolak.mp37@o2.pl z dopiskiem "Uczę, bawię się, wiem" - konkurs. "Komputer moim przyjacielem"- konkurs plastyczny pokazujący jak komputery pomagają nam w życiu codziennym. Prace wykonaną dowolną techniką plastyczną, w formacie A4, lub A3.

Prace prosimy dostarczyć do dnia 2.06.2017 do Pani Patrycji Szymańskiej gr III, lub Pani Moniki Dudy gr VI, w Miejskim Przedszkolu nr 37 Pozytywka ul. Węgierska 9,65-941 Zielona Góra.

Wszystkie prace konkursowe powinny zawierać: Imię, nazwisko, wiek uczestnika oraz nazwę placówki.

Zapraszamy do udziału w konkursie!
W konkursach przewidziano atrakcyjne nagrody.
Kiermasz Wielkanocny 2017


Dziękujemy!!!

Z przyjemnością informujemy, iż zebraliśmy 1820,50 zł podczas dorocznego Kiermaszu Wielkanocnego.

Dziękujemy serdecznie, zwłaszcza Rodzicom, którzy upiekli pyszne i smakowite ciasta wielkanocne, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Dochód z kiermaszu zasili konto naszego Stowarzyszenia, a pieniążki przeznaczymy w części na realizację Projektu Przedszkole Przyszłości i zakup Tablicy Multimedialnej dla przedszkolaków.

Dźwięki, barwy, gesty
Stowarzyszenie Przedszkolak pozyskało środki z dotacji Urzędu Miasta Zielona Góra dla organizacji pozarządowych do realizacji projektu pn. „Dźwięki, barwy, gesty- sprofilowanie oferty artystycznej MP 37 poprzez organizację warsztatów tanecznych, plastycznych i teatralnych”.

Projekt zrealizowano w terminie 19.02.2013 do 30.06.2013
Stowarzyszenie Rady Rodziców

Władze Stowarzyszenia - Zarząd:
Katarzyna Janicka - Prezes
Monika Duda - Wiceprezes
Grażyna Skurka - Sekretarz
Elżbieta Przymuszała - Skarbnik

Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiego Przedszkola nr 37 w Zielonej Górze „Przedszkolak”

SIEDZIBA: ul. Węgierska 9, 65-941 Zielona Góra
NIP: 929-18-37-864
Telefon: 68 326 22 77
KRS: 0000380110
Konto: 21 1940 1076 3098 6510 0000 0000 Credit Agricole Bank
REGON: 080509715

KONTAKT: przedszkolak.mp37@o2.pl
STATUT: pobierz plik