Śnieżne zabawy…
Każde dziecko cieszy się z śnieżnego puchu, padającego z nieba. Bystrzaki również i dobrze wiedziały, co zrobić ze śniegiem 🙂
WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK # CZARODZIEJE
W miniony poniedziałek grupa CZARODZIEJE wybrała się na wycieczkę autokarową. Oglądaliśmy parowozy w skansenie w Wolsztynie. Zwiedzaliśmy zakład ozdób choinkowych w cyklu produkcyjnym „Od szklanej rurki do szklanej kulki”. Nie zabrakło również ciepłej herbatki i smacznej przekąski… 🙂 Przedszkolaki zachwycone bezpiecznie dotarły do przedszkola. Do domu zabrały przepiękne bombki… 🙂
Wycieczka do Krainy Bombek i Parowozowni
11 grudnia grupa Słodziaków udała się na całodniową wycieczkę . W pierwszej kolejności przedszkolaki udały się do parowozowni w Wolsztynie, gdzie w towarzystwie miłego pana przewodnika, zaczerpnęły trochę wiedzy o parowozach i parowozowni. Następnie dzieci zwiedziły fabrykę bombek w Stodolsku i z zainteresowaniem przyglądały się produkcji tych tradycyjnych i pięknych […]
Skrzaty – urodziny Michałka D.
mmm Michałkowi Skrzaciki składają najlepsze życzenia – moc uśmiechu i marzeń spełnienia!!!
Słodziaki na Międzyprzedszkolnym Turnieju Mikołajkowym
Nasze Słodziaki reprezentowały nasze przedszkole w Międzyprzedszkolnym turnieju Sportowym organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 25. W zawodach sportowych wzięły udział wszystkie przedszkolaki z grupy. Zdobyły pierwsze miejsce , , uczestnicząc w następujących konkurencjach:- sztafeta, rzut śnieżką, równoważnia, Nos dla Rudolfa, przeciąganie liny. Do zobaczenia filmik i zdjęcia Brawo Słodziaki… […]








