MP37 "Pozytywka"
Gala Finałowa Festiwalu MALI ŚWIATOWCY
10 maja w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego odbyła się Gala Finałowa I Festiwalu piosenki, pląsu, zabawy i tańca "MALI ŚWIATOWCY", którą po raz pierwszy zorganizowało Miejskie Przedszkole nr 37 POZYTYWKA.
Podczas festiwalu gościliśmy przedszkolaki z 13 zielonogórskich przedszkoli , a nawet z przedszkola w Łagowie.
Dzięki niezwykle utalentowanym dzieciakom- mogliśmy odbyć niezwykłą muzyczno- taneczną podróż ,statkiem Mali Światowcy,- odwiedzając Anglię, Niemcy, Portugalię, Ukrainę, Rosję, Włochy a nawet słoneczny Meksyk i dalekie Chiny.
Nasza piracka podróż zakończyła się zdobyciem pirackich nagród i skarbów w porcie Zielona Góra.
Dziękujemy wszystkim dzieciom- małym artystom i Paniom Kapitankom- które pomagały w przygotowaniu tych niezwykle kolorowych, niezwykłych prezentacji, dając dzieciom możliwość rozwijania swoich artystycznych talentów.
Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu w przyszłym roku.

Festiwal Mali Światowcy
25 maja w naszym przedszkolu odbył się Pierwszy Festiwal zabawy, pląsu, piosenki i tańca MALI ŚWIATOWCY.
Wraz z piracką załogą i Kapitanem statku Mali Światowcy wyruszyliśmy w muzyczno- taneczną podróż dookoła świata wraz z pirackim okrzykiem ARRR.
Przedszkolaki podróżowały i prezentowały zabawy, piosenki i tańce z Polski, Niemiec, Francji, Słonecznej Hiszpanii, Anglii, Włoch czy z dalekich Indii i Chin.
Pełna humoru, zabawy i wspaniałych prezentacji podróż zakończyła się w porcie POZYTYWKA - zdobyciem pirackich skarbów i nagród dla wszystkich uczestników.
Już dziś zapraszamy Rodziców na niemniej ciekawą podróż muzyczno- taneczną podczas Festynu Przedszkolnego, w którą zabiorą nas Przedszkolaki z naszej placówki

Festiwal ”MALI ŚWIATOWCY”
Festiwal ”MALI ŚWIATOWCY”
10 maja 2018 godzina 9.30
Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego

organizatorzy: Miejskie Przedszkole nr 37 "POZYTYWKA"
oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola
"PRZEDSZKOLAK"

Program prezentacji do pobrania: tutaj