MP37 "Pozytywka"
Piękna Nasza Polska Cała - projekt (PIĄTEK)
"Rekord dla Niepodległej" - w budowie
Piękna Nasza Polska Cała - projekt (CZWARTEK)
W czwartek oprócz podziwiania galerii umieszczonej w holu przedszkola pod nazwą "Wielcy Polacy", w każdej z grup można było poczuć zapach i spróbować polskich potraw według przepisów babci, cioci czy mamy.
Piękna Nasza Polska Cała - projekt (ŚRODA)
Kocham cię Polsko...

Piękna Nasza Polska Cała - projekt (WTOREK)
Dziś Nasze Przedszkolaki wzięły udział w pokazach polskich filmów i bajek.
Na dużym ekranie w holu Naszego przedszkola królowali: "Reksio", "Bolek i Lolek", "Koziołek Matołek", "Pampalini Łowca Zwierząt" i wielu innych bajkowych bohaterów.

Dodatkowo dzieci wspólnie z "Małym Polakiem" poznały symbole narodowe. Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez Instytut Pamięci Narodowej:tutaj

Piękna Nasza Polska Cała - projekt (PONIEDZIAŁEK)
Pierwszym punktem obchodów było przedstawienie pt. "Autostopem przez Polskę" przygotowane przez nauczycielki i dzieci z grup III i Va.

"Starszaki" zabrały swoich kolegów w malowniczą podróż po Polsce pokazując jak ważne i aktualne jest przysłowie: "Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie"

Zapraszamy do galerii :)

Kąciki patriotyczne i Wielcy Polacy
Przez cały najbliższy tydzień Nasze przedszkolaki biorą udział w ogólnopolski projekcie "Piękna Nasza Polska Cała"

Uczą się czym jest patriotyzm, jak ważna dla każdego człowieka jest jego ojczyzna i czym jest niepodległość.

W grupach dzieci wspólnie z nauczycielkami tworzyły patriotyczne kąciki, poznawały sylwetki znanych Polaków.

Efekty zajęć możecie Państwo podziwiać w holu przedszkola, gdzie powstała piękna wystawa plakatów poświęcona "Wielkim Polakom".


Piękna Nasza Polska Cała - projekt
W związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, nasze Przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie "Piękna Nasza Polska Cała"

Przez najbliższy tydzień dzieci wspólnie z nauczycielkami będą tworzyły w salach "patriotyczne kąciki", poznawały historię Naszego kraju, sylwetki znanych i ważnych Polaków, a także poznawały polskie tradycje i obyczaje.
Piękna nasza Polska cała
Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza placówka bierze udział w projekcie edukacyjnym: "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA". Jest to odpowiedź na wyjątkowe święto Polaków - 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Obchody święta niepodległości w naszym przedszkolu będą odbywały się w dniach 5-9 listopada 2018r.
Projekt przygotowały: Patrycja Szymańska, Agnieszka Łaniewska-Kierzek, Anna Dutka, Ewa Błauciak. Czekamy na relację!